PERFECT HOUSE

Perfect House to nowoczesna firma sprzątająca. Właściciele stawiają na nieszablonowe i odważne rozwiązania IT, które dostarczamy oczywiście my.

WWW.PERFECTHOUSE.NO

Ten projekt wymagał od nas kreatywnego i prawdziwie nowatroskiego podejścia do sprawy. Inwestor oczekiwał nieszablonowych rozwiązań, które miały obrodzić szybkim zakotwiczeniem marki w świadomości konsumentów oraz natychniastowym startem sprzedaży usług? Czy się udało? Oczywiście!

Zadania

  • Przygotowaliśmy dokumentację techniczną.
  • Przygotowaliśmy teksty dla strony oraz autorespondera.
  • Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy stronę internetową  odpowiadającą standardom marki.
  • Zaprogramowaliśmy zaawansowany autoresponder do wyceny sprzątania w odniesieniu do metrażu oraz typu sprzątania.
  • Stworzyliśmy kampanię reklamową kierującą do bota w messegner. – case study dla tej kampanii można przeczytać tutaj

Strona internetowa stworzona dla Perfect House wykonana została w całości według naszego projektu. Postawiliśmy na nowoczesny minimalizm co doskonale oddaje charakter marki. Ta realizacja daje niezbite dowody (w postaci liczb uzyskanych już przy pierwszej kampanii reklamowej), że skuteczne działania brandingowe są podwaliną sukcesu w każdej branży. 

Witryna www.perfecthouse.no jest nie tylko prezentacją firmy oraz jej oferty ale przede wszystlim „maszynką do zbierania leadów” – przedstawicielem handlowym, który nigdy nie odpoczywa, nigdy nie śpi a przy tym nie pobiera pensji! 

Dzięki zaprogramowanemu przez nas autoresponerowi, osoby zainteresowane usługami sprzątania o każdek porze dnia i nocy mogą otrzymać wycenę dla dowolnego mentrażu, umówić się na spotkanie oraz dowiedzieć się jakimi terminami dysponuje firma (są one aktualizowane automatycznie dzieki integracji z kalendarzem). 

Jeżeli podoba Ci się to co robimy i szukasz podobnych rozwiąz dla swojego przedsiębiorstwa skontaktuj się z nami!