Copywriting.

Tworzenie tekstów i sloganów.

Nawet najpiękniejsza strona www usycha bez odpowiednich treści. Stworzymy dla Ciebie najwyższej jakości teksty kreatywne oraz teksty SEO, lekkie póro, wiedza i doświadczenie to gwarancja konwersji. 

Najwyższej jakości teksty w języku polskim, norweskim i angielskim dla Twojej strony internetowej.

Jakość treści jest niezwykle istotnym elementem budowania pozycji marki zarówno na rynku produktowym jak i usługowym. Odpowiednio przygotowane treści nie tylko zachęcają odbiorcę do skorzystania z oferty ale także pomagają w budowaniu popularności witryn internetowych, blogów i portali social media. Wykorzystanie contentu jako narzędzia pozycjonującego to w 21 wieku norma i absolutna podstawa. Warto korzystać z usług fachowców.

Lub

Nasze usługi 

Pisanie tekstów na strony internetowe

Tworząc Treści stron internetowych dokładamy wszelkich starań by niosły wysoką wartość mertoryczą. Jednocześnie zdając sobie sprawę z faktu, że treści to potężne narzędzie pozycjonujące. Nasze teksty sprawią, że Twoja oferta znajdzie drogę do szerokiego grona odbiorców.  

Pisanie tekstów sprzedażowych

Wiemy jak odpowiednio przedstawić każdą ofertę aby była atrakcyjna i przemawiała językiem korzyści do Twoich klientów. Sprawdź nas!

Tworzenie artykułów tematycznych

Stworzymy najwyższej jakości treści, które będą nie tylko stanowić czytelną i atrakcyjną ofertę twojej firmy ale także wspierać pozycjonowanie twojej witryny. Teksty piszemy w języku polskim norweskim oraz angielskim.

Pisanie tekstów na blog firmowy

W ciągu kilku ostatnich lat prowadzenie bloga firmowego stało się niemal konieczne aby przebić się przez oferty konkurencji. Jeżeli zastanawiasz się nad sensem pisania artykułów firmowych śpieszymy z wyjaśnieniem. Firmowy blog to wyjątkowo skuteczne narzędzie pomagające budować rozpoznawalność marki, źródło pozycjonującego contentu oraz nieoceniony drogowskaz dla klientów. Firmowe teksty dotyczą obszaru działalności firmy, przedstawiają jej ofertę w sposób fachowy i atrakcyjny. Firmowy blog nie tylko świadczy o profesjonaliźmie ale także przekłada się na konwersję.

Tworzenie opisów produktów

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w handlu online wiemy doskonale jak tworzyć opisy produktów aby były interesujące, oryginalne ale przede wszystkim skuteczne. Opiy, które tworzymy konstruujemy tak by oddawały charakter produktu, wyróżniały jego najważniejsze cechy, zwracały uwagę na zalety wynikające z jego posiadania  oraz zachęcały do dokonania zakupu. Ponadto nigdy nie zapominamy o dodaniu wartości SEO aby sklep był lepiej widoczny w sieci. 

Po pierwsze treści!

Czy wiesz, że zasoby Google poszerzają się z zawrotną prędkością? Każdego dnia w internecie publikowane są setki tysięcy nowych treści. Właśnie dlatego współczesny copywriting powinien łączyć umiejętność pisania wysokiej jakości tekstów merytorycznych oraz praktycznej znajomości zasad pozycjonowania.

Teksty to coś więcej.

Oferta sprzedażowa powinna być pisana językiem korzyści, tłumaczyć dlaczego warto kupić dany produkt lub skorzystać z usługi. Ale czy to wystarczy? Czy powieści Tolkiena miałyby szanse odnieść tak spektakularny sukces gdyby autor postanowił schować je do szuflady? Zamiast trafić na szklany ekran po latach trafiłyby do kubła na popiół bądź skończyły jako pokarm dla szczurów. Mniejwięcej taki los spotyka strony internetowe, których treści nie posiadają wartości SEO.

Skuteczny copywriting 

Jeżeli szukasz rozwiązań na miarę XXIw jesteś w dobrym miejscu. Skontaktuj się z nami by  dołączyć do grona zadowolonych partnerów biznesowych Fjordnett i cieszyć się sukcesami swojego przedsiębiorstwa!

Nasze ceny.

*Powyższy cennik dotyczy tekstów w języku norweskim. 

Potrzebujesz skutecznych treści dla swojego biznesu? Cenisz wysoką jakość usług? Szukasz niedrogich rozwiązań przynoszących widoczne efekty? Po prostu do nas napisz 🙂