STRONY

INTERNETOWE

Projektowanie stron internetowych

Pozwól swoim klientom odnaleźć Cię w sieci! Dobrze zaprojektowana strona to nie tylko wirtualna wizytówka Twojego przedsiębiorstwa ale przede wszystkim niestrudzony i skuteczny sprzedawca Twoich usługi i produktów.

Sprawdzone rozwiązania dla biznesu w Norwegii

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla wielu ludzi tworzenie strony internetowej to wypadkowa wielu niewiadomych,  dlatego przeprowadzimy Cię przez ten proces bezstresowo od początku do końca. Na życzenie zaopiekujemy się wszystkimi sprawami związanymi z domeną i hostingiem, zrobimy research i stworzymy content Twojej strony, przygotowujemy grafiki i zdjęcia. Ponadto otrzymasz mnóstwo fachowych porad opartych na wiedzy i doświadczeniu. Będąc z nami możesz być spokojny o sukces swojej firmy.

Dlaczego my?

  • Jesteśmy agencją – Rozwiązania, które proponujemy są kompleksowe . To znaczy, że nasi fachowcy zajmą się marketingiem Twojej firmy od A do Å.
  • Od roku 2016 działamy na norweskim rynku – znamy go więc doskonale.
  • Biuro projektowe przenieśliśmy do polski – dzięki temu możemy dostarczać rozwiązania dla firm w Norwegii w najlepszych cenach.
  • Potwierdzone kompetencje – O wiedzy i skuteczności naszych ekspertów świadczą nie tylko referencje zadowolonych klientów ale także liczne certyfikaty min. Oficjalne certyfikaty Google!

Ile kosztuje strona internetowa?

Na to pytanie ciężko odpowiedzieć inaczej niż – To zależy. Na cenę strony internetowej składa się wiele czynników, najważniejsze z nich to stopień skomplikowania projektu, ilość podstron, rodzaje funkcji jakie ma posiadać strona. Abyś mógł sam obliczyć orientacyjne koszty stworzenia strony internetowej udostępniamy Ci bezpłatnie nasz kalkulator wycen. Skorzystaj z niego i otrzymaj bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. 

CENA

JAK WYGLĄDA PROCES POWSTAWANIA STRONY WWW?

Każde studio projektowe ma własne standardy oraz schematy my również. Nasza praca podzielona jest na cztery najważniejsze etapy. Zawsze dbamy o to aby inwestor miał kontrolę nad tym jaki efekt końcowy otrzymamy.

BRIEF

Ten etap pozwala nam poznać Twoje oczekiwania oraz preferencje odnośnie strony internetowej. Z briefu dowiadujemy się jakich funkcji potrzebujesz oraz jakie są Twoje upodobania wizualne.

i

UMOWA

Ustalamy warunki spółpracy, zakres obowiązków, ceny oraz terminy. Jeżeli zlecenie tego wymaga umowa może także zawierać dodatkowe ustalenia jak np. podział na tzw. sprinty, czyli etapy prac.

k

Realizacja

W pierwszej kolejności otrzymasz mapę strony, po jej akceptacji przygotujemy layout Twojej strony, gdy tylko go zatwierdzisz tworzymy kolejne podstrony i umieszczamy Twoją stronę w sieci.

FINALIZACJA

Kiedy strona jest już w internecie przeprowadzamy szereg testów oraz optymalizujemy witrynę. Po zaakceptowaniu projektu lub zgłoszeniu poprawek przychodzi czass na płatność. Po otrzymaniu zapłaty za fakturę przekazujemy Ci prawa do strony oraz niezbędne dostępy. 

Czy będę mógł samodzielnie zarządzać moją stroną www?

Oczywiście. Jako nasz klient otrzymasz dostęp do CMS – czyli systemu zarządzania treścią. Ponadto do każdej naszej strony udostępniamy bezpłatnie oprogramowanie o łącznej wartości 3000 NOK dzięki któremu każdy bez najmniejszego problemu może edytować teksty, dodawać lub podmieniać zdjęcia zmieniać swoje cenniki itd.

Skoro wszystko jest jasne to  pora sprawdzić nasze portfolio 🙂

Nasze usługi 

Projektowanie stron www

Zaprojektujemy twoją stronę od podstaw tak by była dostosowana do charakteru uslug swiadczonych przez twoja firme, zgodna z kodem komunikacji i identyfikacją wizualną twojej marki oraz przejrzysta i wygodna dla twoich klientów. Opatrzmy ją autorską, imponującą grafiką.

Modernizacja stron internetowych

Planujesz rebranding? A może po prostu chcesz nieco odświeżyć swoją witrynę? Dodać nowe opcje? Blog? Sklep? Galeria? Napisz, zrobimy to dla Ciebie.

Tworzenie treści

Stworzymy najwyższej jakości treści, które będą nie tylko stanowić czytelną i atrakcyjną ofertę twojej firmy ale także wspierać pozycjonowanie twojej witryny. Teksty piszemy w języku polskim norweskim oraz angielskim.

Usługi hostingowe

Dla wiekszosci kwestia hostingu, serwerow dns itd to czarna magia. Mamy dobrą wiadomość! Z nami nie musisz zaprzatac sobie tym głowy, skonfigurujemy hosting, domenę przekierujemy na odpowiednie serwery dns, zrobimy backupy i zapewnimy bezpieczne szyfrowanie.

Utrzymanie i opieka nad witryną

Twoja strona jest gotowa! Ale tu nie musi kończyć się nasza współpraca. Powierzając nam opiekę nad witryną możesz być pewien, że będzie w dobrych rękach. To co otrzymasz to regularne monitorowanie ruchu na Twojej stronie, analiza konwersji, audyty SEO, analiza treści oraz korekty. Będziemy na bieżąco updatować Twoją stronę, dodając nowe treści, artykuły, newsy, zdjęcia do galerii itd. 

Nowoczesne, skuteczne, responsywne… Ale co to znaczy?!

Atrakcyjna strona internetowa to taka, która odpowiada potrzebom rynku i najnowszym trendom. Aby zapewnić skuteczność i atrakcyjny wygląd witryny projektant musi posiadać w swoim arsenale najnowszą technologię oraz być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami dotyczącymi programowania, projektowania i algorytmów Google.

Strona www powinna zawsze powstawać po coś. Odpowiednio zaprojektowana i zaprogramowana będzie spełniać swoje funkcje. Właściwie zoptymalizowany kod oraz treści zgodne ze standardami SEO zapewnią ruch na stronie, jednak ruch to nie wszystko, liczy się konwresja. O poziomie konweresji decyduje odsetek odwiedzających stronę, którzy skorzystali z oferty.

W 2019 roku ruch generowany z urządzeń mobilnych stanowił aż 60,4%, zatem to użytkownicy wyznaczają kierunek, w którym należy podążać projektując strony internetowe. Witryna musi być przyjazna urządzeniom mobilnym, czyli responsywna.

 

Projektujemy z pasją! 

Jeżeli szukasz skutecznych i jasnych rozwiązań dla swojej firmy zdecydowanie powinieneś skontaktować się z nami! Dołącz do grona naszych zadowolonych partnerów biznesowych i ciesz się sukcesami swojego przedsiębiorstwa!

Podoba Ci się to co robimy i szukasz podobnych rozwiąz dla swojego przedsiębiorstwa? skontaktuj się z nami!