Social Media.

Facebook, Instagram czy Twitter?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wiele zależy od specyfikacji Twojego biznesu, grupy docelowej do której trafiać mają publikowane treści, sposobu komunikacji z klientem, założeń marketingowych i wielu innych czynników. Najpopularniejszymi kanałami docierania do odbiorców są Facebook i Instagram. Zarówno w Polsce jak w całej Skandynawii te dwa portale cieszą się niezwykłą popularnością i skutecznością w promowaniu marki.

Prowadzimy profesjonalne fanpage.

Profil na Facebooku czy Instagramie to must have każdego przedsiębiorstwa. Kanały społecznościowe są niezwykle skutecznym narzędziem do promocji marki oraz komunikacji z klientem. Wdrożenie odpowiedniej strategii przynosi zaskakujące skutki. Dzięki profesjonalnie poprowadzonym  kanałałom sm Twoja firma nie tylko zyska sympatię i uznanie odbiorców ale przedewszystkim znacząco zwiększy dochody.

Współpracując z nami otrzymujesz profesjonalną, opartą na wiedzy i doświadczeniu w zakresie e- marketingu obsługę swoich mediów społecznościowych bez konieczności zatrudniania sztabu ludzi. W jednej usłudze zyskujesz wsparcie stratega, copywritera, grafika i specjalisty od reklam w internecie.

Lub

Nasze usługi 

Tworzenie profili w social media

Czynność z pozoru banalna, jednak bardzo łatwo popełnić kosztowne błędy już na samym starcie. Jeden na sto fanpage’y na Facebooku skonfigurowany jest poprawnie aby spełniać swoje zadanie. Dzięki dobrze skonstruowanemu profilowi zwiększysz swoje szanse na zaistnienie w social media. Usługa obejmuje stworzenie projektów graficznych oraz ciekawego kontentu.

Prowadzenie profili na Facebooku

Mówią, że jeżeli nie masz konta na fejsie to nie istniejesz, w biznesie ta teza sprawdza się w 100%. Z radością zajmiemy się Twoim fanpage’m, zadbamy o najwyższy poziom komunikacji z klientem i zbudujemy liczną, zaangażowaną społeczność. Wybierz jeden z naszych pakietów lub napisz wiadomość by uzyskać indywidualną wycenę.

Reklamy Facebook Ads

Posty sponsorowane za darmo? To możliwe! Z nami Twoja reklama na siebie zarobi. Stworzymy Twoją kampanię od podstaw, wdrożymy skuteczne strategie sprzedaży, zbudujemy strony lądowania i zmotywujemy Twoich klientów do zakupu. Przekonaj się!

Prowadzenie konta Instagram

Często pytacie nas czy Instagram jest konieczny? Oczywiście, że nie jest, jednak dla wielu branży Instagram jest nieocenionym narzędziem do pozyskiwnia nowych kontaktów biznesowych i zleceń. Może on stanowić swego rodzaju portfolio, które trafia do na prawdę szerokiego grona odbiorców, dając możliwość bezpośredniego kontaktu z odbiorcą. 

Chatboty

Na pewno wiele słyszałeś o chat botach, teraz możesz mieć swojego! Skonfigurujemy inteligentne narzędzie aby ułatwić Ci kontakt z klientami, napisz do nas by dowiedzieć się więcej!

Co zyskujesz?

Przede wszystkim fachowe wsparcie, które pozwoli Ci uniknąć niepotrzebnychi kosztownych błędów. Social media wydają się być przyjaznym środowiskiem do promowania swojego biznesu, jednak bez odpowiedniej wiedzy może się szybko okazać, że jest wręcz odwrotnie. Jakie jeszcze korzyści wynikają ze współpracy z nami?

Strategia

Otrzymasz odpowiednio przygotowaną strategię dopasowaną do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Co miesiąc dostarczymy do akceptacji gotowy harmonogram publikacji postów. 

Profesjonalne grafiki

Dzięki imponującej grafice Twój fanpage zrobi wrażenie na odbiorcach. 

Kompleksowa obsługa

Zajmiemy się Twoimi kanałami social media od początku do końca, jeżeli jeszcze nie posiadasz fanpage’a stworzymy go i odpowiednio skonfigurujemy, zajmiemy się tworzeniem kontentu, publikowaniem treści a także szczegółową analityką. Możesz na nas polegać również w kwestii kampani reklamowych w SM. 

Daj się zauważyć w mediach społecznościowych!

Jeżeli chcesz rozwijać swoje kanały społecznościowe, docierać do nowych odbiorców i pozostawać z nimi w kontakcie jesteś w dobrym miejscu. Skontaktuj się z nami i  dołącz do grona zadowolonych partnerów biznesowych Fjordnett i ciesz się sukcesami swojego przedsiębiorstwa!

Nasze plany.

*Powyższy cennik dotyczy prowadzenia fanpage w języku norweskim.