POZYCJONOWANIE W NORWEGII

Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych

Ruch organiczny na stronie internetowej / sklepie niemal gwarantuje stały przypływ nowych klientów niezależnie od tego czy w obecnej chwili prowadzone są kampanie reklamowe. Zastanawiasz się jak możesz poprawić pozycję swojej strony w wyszukiwarce Google? Odbierz bezpłatny audyt SEO i dowiedz się co możesz poprawić.

SPRAWDZONE

Analiza i optymalizacja.

Często zdarza się tak, że klienci, którzy zgłaszają się do nas w celu poprawienia wyników swojej strony w wyszukiwarce wcześniej zlecili jej zbudowanie firmie z Polski, która w żaden sposób nie jest związana z rynkiem norweskim. Brak znajomości języka Norweskiego uniemożliwia poprawną i skuteczną optymalizację SEO pod kątem pozycjonowania w Norwegii.

W tej sytuacji do czynienia mamy z pozorną oszczędnością, która w efekcie okazuje się kosztownym błędem. – Niejednokrotnie w takich przypadkach konieczna jest nie tylko optymalizacja kontentu ale również edycja kodu aby był zrozumiały dla botów Google.

Dlaczego warto zadbać o SEO?

Dlaczego my?

  • Jesteśmy agencją – Rozwiązania, które proponujemy są kompleksowe . To znaczy, że nasi fachowcy zajmą się marketingiem Twojej firmy od A do Å.
  • Od roku 2016 działamy na norweskim rynku – znamy go więc doskonale.
  • Biuro projektowe przenieśliśmy do polski – dzięki temu możemy dostarczać rozwiązania dla firm w Norwegii w najlepszych cenach.
  • Potwierdzone kompetencje – O wiedzy i skuteczności naszych ekspertów świadczą nie tylko referencje zadowolonych klientów ale także liczne certyfikaty min. Oficjalne certyfikaty Google!

SEO- Search Engine Optimization to szereg zabiegów poprawiających widoczność Twojej witryny w internecie. Poprzez zrozumienie zasad, którymi kierują się algorytmy  Google możemy dostosować naszą stronę tak aby była przyjazna wyszukiwarce, najprościej mówiąc pojawiała się wysoko w wynikach wyszukiwania. Odpowiednio przygotowany content, wysoka pozycja w social media to tylko niektóre czynniki wpływające na widoczność witryny w sieci, napisz do nas i dowiedz się więcej!

Ile kosztuje pozycjonowanie stron i sklepów w norwegii?

Na to pytanie ciężko odpowiedzieć inaczej niż – To zależy. Na cenę pozycjonowania składa się wiele czynników, najważniejsze z nich to branża w której działa twoja firma, ilość i poziom skomplikowania działań, które trzeba wykonać, wiek Twojej domeny, konkurencyjność oraz oczywiście działania konkurencji. Aby poznać dokładną wycenę pozycjonowania skontakutj się z nami! Pamiętaj, że każdy przypadek jest inny a skuteczne działanie wymaga indywidualnej strategii.

CENA

5 kroków by polubić się z Google.

Udział Google w rynku wyszukiwarek to 93,37%. Zatem wg danych ze stycznia 2020 amerykański gigant pozostaje bezkonkurencyjny. Warto więc zadbać o to by nasza witryna była odpowiednio zoptymalizowana i zgodna ze standardami Google.

optymalizacja treści

Po pierwsze należy zadbać o content, konieczne jest aby treści były unikalne i uwzględniały słowa kluczowe.

i

optymalizacja techniczna

Po drugie wykonać optymalizację techniczną,  czyli dostoswać strukturę strony,  między innymi kompresując pliki

k

pozyskiwanie linków

Po trzecie linkowanie. Warto zadbać o ilość i jakość łączy kierujących do naszej witryny z zewnątrz, jest to linkowanie zewnętrzne. 

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Wreszcie po czwarte social media. Ilość polubień Twojego fanpage, regularne zamieszczanie treści (najlepiej linków kierujących do firmowego bloga) oraz wysoka aktywność Twojej społeczności przyniesie efekt w postaci wysokiej pozycji witryny w wynikach wyszukiwania.

ANALITYKA

Ciągłe monitorowanie, analizy porównawcze, śledzenie poczynań konkurencji oraz zmian w algorytmach Google to często bagatelizowane lub niewłasciwie wykonywane czynności. Naszym zdaniem są one kluczowe dla skuteczności pozycjonowania.

Kiedy zobaczę pierwsze rezultaty?

Pozycjonowanie jest długotrwałym procesem wymagającym stałego zaangażowania. Zazwyczaj nie jesteśmy w stanie przewidzieć kiedy pojawią się pierwsze efekty naszych działań, mogą one pojawiać się w różnych odstępach czasu.

Czas potrzebny na zaobserwowanie pierwszych efektów pracy pozycjonera zależy od kilku czynników, wśród nich są miedzy innymi: konkurencyjność słów kluczowych, branża, zaangażowanie konkurencji oraz zainwestowane środki.

Dla tych, którym zależy na efekcie niemal natychmiastowym mamy kampanie SEM o których więcej przeczytacie tutaj.

Zaufali nam

Wyprzedź konkurencję.

Jeżeli chcesz skutecznie podnieść pozycję swojej witryny w wynikach wyszukiwania powinieneś skontaktować się z nami! Dołącz do grona naszych zadowolonych partnerów biznesowych i ciesz się sukcesami swojego przedsiębiorstwa!

Podoba Ci się to co robimy i szukasz podobnych rozwiąz dla swojego przedsiębiorstwa? skontaktuj się z nami!