CimentArt

CimentArt to światowy lider w produkcji mikrocementu rodem z Hiszpanii. Produkty CimentArt dostępne są w 35 krajach na 5 kontynentach. 

Współpraca z marką posiadającą silną pozycję na rynku to zawsze duże wyzwanie. Dla CimentArt zaprojektowaliśmy katalogi produktowe, zbudowaliśy stronę internetową oraz przygotowaliśmy teksty ofertowe, mające na celu zwiększyć widoczność marki w sieci oraz ułatwić dystrybucję produktów w Polsce i Skandynawii. Content stworzyliśmy w trzech językach, polskim, norweskim a także angielskim.

Zadania

  • Zaprojektowanie i wdrożenie strony internetowej odpowiadającej standardom marki oraz kanonom panującym na rynkach skandynawskim oraz polskim.
  • Zaprojektowanie materiałów reklamowych, katalogów produktowych z przeznaczeniem na rynek duński oraz norweski.
  • Przygotowanie treści strony internetowej ( tekstów w trzech wersjach językowych).
  • Integracja z mediami społecznościowymi, Facebook, Instagram.
  • Stworzenie formularzy kontaktowych oraz formularza zamówień+ formularza zapisu na szkolenia.
  • Pełna kompatybilność z wszystkimi przeglądarkami. (Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge, Safari, Opera, Internet Explorer 11+).
  • Utrzymanie strony www na serwerach Fjordnett.
  • Aktualizacja treści.

 

Rozwiązania

Mikrocement jest materiałem stale zyskującym na popularności. Naszym zadaniem było wykonanie audytu konkurencji w Polsce, Danii oraz północnych regionach Norwegii a następnie przygotowanie oferty skierowanej do projektantów oraz deweloperów w określonych częściach Europy. Strona internetowa dla CimentArt powstała na podstawie istniejących projektów graficznych, wg standardów marki. Zmianie uległ natomiast content. Treści przystosowaliśmy do kanonu panującego na rynkach skandynawskich oraz na rynku polskim. W tekstach umieściliśmy silne słowa kluczowe dodając im wartości SEO, z kolei atrakcyjność oferty podkreśliliśmy językiem korzyści. Katalogi produktowe opatrzyliśmy dużą ilością zdjęć prezentujących realizacje, w których wykorzystano materiały CimentArt.

Jeżeli podoba Ci się to co robimy i szukasz podobnych rozwiąz dla swojego przedsiębiorstwa skontaktuj się z nami!