Nasze realizacje.

CimentArt

CimentArt to światowy lider w produkcji mikrocementu rodem z Hiszpanii. Produkty CimentArt dostępne są w 35 krajach na 5 kontynentach.

Współpraca z marką posiadającą silną pozycję na rynku to zawsze duże wyzwanie. Dla CimentArt zaprojektowaliśmy katalogi produktowe, zbudowaliśy stronę internetową oraz przygotowaliśmy teksty ofertowe, mające na celu zwiększyć widoczność marki w sieci oraz ułatwić dystrybucję produktów w Polsce i Skandynawii. Content stworzyliśmy w trzech językach, polskim, norweskim a także angielskim.

STRUDAL AS

Strudal AS jest wiodącym graczem w dostawach wysokiej jakości materiałów budowlanych w Norwegii. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w branży budowlanej może pochwalić się nie tylko bogatą ofertą produktów najwyższej klasy ale też fachowym doradztwem i wsparciem podczas realizacji, dlatego ważne było aby wirtualna prezentacja firmy odzwierciedlała jej profesjonalny charakter i nie pozostawiała złudzeń potencjalnym klientom.

Metal Look

Metal Look jest wiodącym producentem płynnego metalu. Założeniem firmy jest dostarczenie ekskluzywnego produktu dla najbardziej wymagających.

Ekskluzywna marka wymaga niezwykle eleganckiej oprawy. Budowaniem wizerunku Metal Look zajęliśmy się od podstaw. Jesteśmy odpowiedzialni za identyfikację wizualną oraz strategię komunikacji marki. Dostarczyliśmy projekt logo, zaprojektowaliśmy katalogi firmoweetykiety, opakowania oraz stronę internetową.

BabyMed

Baby Med to ośrodek fizjoterapii pediatrycznej specjalizujący się w diagnozie oraz terapii dzieci i niemowląt metodą NDT Bobath.

Ten projekt to klasyczny przykład udanego rebrandingu. Istniejąca już marka otrzymała świeżość i nowy look. Zmieniło się wszystko od nazwy firmypoprzez logo aż po strategię komunikacji z klientem. 

AJ Metall

AJ Metall jest przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją i dystrybucją maszyn budowlanych, rolniczych, leśnych oraz drogowych. Obszar działania AJ Metall to Niemcy oraz Norwegia. 

Po raz kolejny mieliśmy przyjemność budować most między Berlinem a Oslo. Tym razem projekt strony internetowej zleciła nam firma AJ Metall. Projektując witrynę postawiliśmy na przejrzystość i prostotę. Podobnymi zasadami kierowaliśmy się tworząc teksty ofertowe.

Orchidea Klinikk

Orchidea Klinikk to mieszczący się w Hokksund salon urody ze spa. 

Głównymi zadaniami witryny internetowej Orchidea Klinikk jest przedstawienie oferty firmy, zapoznanie klientów ze świadczonymi usługami oraz budowanie lokalnej grupy odbiorców. Na podstawie tekstów nadesłanych nam przez właścicielkę salonu oraz szczegółowych wytycznych odnośnie designu stworzyliśmy responsywną, elegancką stronę internetową.

WeDo

WeDo to wydarzenie, podczas którego mieszkańcy Oslo mają możliwość bezpośredniej interakcji z polską sztuką i kulturą

Strona internetowa dla WeDo została stworzona na podstawie grafiki, zdjęć oraz tekstów nadesłanych przez organizatora. Projekt został oparty na platformie Word Press CMS. Na potrzeby festiwalu stworzyliśmy przyjazny interface oraz wdrożyliśmy prostą i intuicyjną nawigację. Stronę zaopatrzyliśmy w formularze służące do zapisów na warsztaty. 

Szkolenie Psów Puławy.

Ponad 20-to letnie doświadczenie, sukcesy sportowe oraz wystawowe, dziesiątki psów pracujących dla wywiadów oraz służb mundurowych, tysiące zadowolonych klientów prywatnych. Wszystko to tłumaczy dewiza, którą od początku swojej działalności kieruje się puławskie centrum szkoleniowe i behawiorystyczne. „My nie tresujemy, my uczymy Was, jak stać się prawdziwym przewodnikiem, abyście Wy wychowali i zrozumieli swoje psy, aby one wiedziały o co Wam chodzi.”

Marka z taką historią zasługuje na oprawę najwyższej jakości. Odświeżeniu uległa strona internetowa oraz profile w mediach społecznościowych.

Nor Pol Consulting

Współpraca z Nor Pol zaczęła się w 2018 roku od gruntownego rebrandingu, od podstaw stworzyliśmy identyfikację wizualną opartą na przygotowanym przez nas logo, stworzyliśmy makiety do użytku w internecie oraz zaprojektowaliśmy materiały reklamowe takie jak wizytówki, ulotki, naklejki na drzwi oraz samochód. Kolejnym etapem było odświeżenie nieco Fanpage na Facebooku oraz modernizacja a właściwie stworzenie od podstaw strony internetowej.

Jeżeli podoba Ci się to co robimy i szukasz podobnych rozwiąz dla swojego przedsiębiorstwa skontaktuj się z nami!